Gedurende 2 dagen duik je samen met expert-trainers Rilla Lysens en Els Deboutte in het verstandig en vakkundig toepassen van Oplossingsgericht Werken en Positive Leadership, terwijl je leert van ons, met ons en met gelijkgestemden.
Extra benefit? Dit open programma laat je toe te leren uit ervaringen van andere leidinggevenden in een andere context. Zo vergroot jij je kennis én je netwerk.
Dit staat op het programma:
19 en 20 februari 2025
Waar
Jouw investering?
650 euro exclusief BTW (inclusief alle cursusmaterialen, drankjes, snacks en een gezonde lunch).
Zin om een sterke positieve leider te zijn?
Nog vragen?
Heb je interesse, vragen, wil je het graag eerst even bespreken alvorens te beslissen? Vraag een verkennend en vrijblijvend gesprek aan!
De leiderschapstraining van Make me Fly, onder leiding van Els, was inspirerend. Els' energie en passie voor leiderschapsontwikkeling maakten de sessies boeiend. Ze creëerde een ondersteunende leeromgeving waarin we niet alleen nieuwe inzichten opdeden, maar ook concrete tools kregen om onze leiderschapsvaardigheden te ontwikkelen. Dankzij Els en het team Make me Fly!, heb ik vertrouwen om deze vaardigheden in de praktijk toe te passen. Deze training is een absolute aanrader voor wie wil groeien als leider!