Make me Fly! biedt loopbaanbegeleiding (VDAB cheques), in-company coachingtraining en outplacement.
Je vindt ons in alle Vlaamse provincies, in Brussel en online.   

Make me Fly! helpt jou om je talenten en passies terug te ontdekken en zet je op weg om dit om te zetten in een leven en loopbaan dat je gelukkig maakt. We helpen organisaties in het creëren van een enthousiaste bedrijfscultuur waarin elke medewerker voluit tot zijn of haar recht kan komen en zich met 100% goesting kan engageren. Zo bestrijden we burn-out en bore-out vanuit de andere kant. 

Els Deboutte – Zaakvoerder, coach & trainer
els@makemefly.be
+32 477 566 294

Leuven & Heverlee 

 

 

Hannelore Volckaert
Hannelore@makemefly.be
+32 472 71 63 41

Zottegem

 

Miet Leijssen
Miet@makemefly.be
+32 478 99 79 35

Leuven & Heverlee

Rilla Lysens
Rilla@makemefly.be
+32 474 32 46 63
Leuven

Hilde Smets
Hilde@makemefly.be
+32 474 90 17 38
Kessel-Lo

Ignace De Breuck
Ignace@makemefly.be
+32 476 20 63 09
Dilbeek

Margot Anthoni
Margot@makemefly.be
+32 497 27 89 42
Sint-Truiden 

Joëlle Fabri
joelle@makemefly.be
+32 476 90 71 98
Sint-Genesius-Rode

Laure Van Aken
laure@makemefly.be
Wetenschappelijk medewerker

Karen De Waele
Karen@makemefly.be
+32 486 67 95 50

Kruishoutem

 

Hans Flamey
Hans@makemefly.be
+32 473 78 29 93

Ieper

Nathalie Surmont
Nathalie@makemefly.be
+32 499 128 178
Blaasveld (Willebroek)

Katrien DeBacker
Katrien@makemefly.be
+32 475 81 13 18
Kortrijk

Véronique Philips
Veronique@makemefly.be
+32 499 58 07 45
Brussel

Ineke Verweire
Ineke@makemefly.be
+32 498 310 181
Sinaai (Sint-Niklaas)

Rebekka Schotte
rebekka@makemefly.be
+32 474 80 35 99
Everberg

Inez Senecaut
Inez@makemefly.be
+32 475 25 52 00

Berchem & Hove

 

Sofie Damen
Sofie@makemefly.be
+32 479 50 75 36

Kasterlee

Nathalie Tuch
Nathalietuch@makemefly.be
+32 475 46 25 61
Stokrooie (Hasselt)

Kathleen Watteyn
Kathleen@makemefly.be
+32 499 56 54 52
Menen

Kirsten Winnelinckx
Kirsten@makemefly.be
+32 486 36 09 87
Veltem-Beisem

Pascale Olemans
pascale@makemefly.be
+32 474 97 62 97
Brussel (1200)

Christine Morren
christine@makemefly.be
Virtual Assistant

 

Wat maakt werken met ons anders? 

 

Make me Fly! is een klein team. En dat is een bewuste keuze. Je weet met wie je werkt. Geen legertje ‘anonieme’ mensen.

 

  1. We care. Het kan ons echt wel schelen hoe het met je gaat en of je wat we samen bespreken kan toepassen in de praktijk. We sparen ons daarom ook geen enkele moeite.
  2. Bij ons ben je geen nummer. Hoewel we een logische volgorde in de sessies voorzien, vertrekken we echt vanuit jouw coachingvraag. Wat we doen kan dus volledig afwijken van de ‘backbone’ die we voorzien hadden en dat is helemaal OK. Jouw resultaat primeert, niet ons comfort. We hanteren een persoonlijke aanpak.
  3. Onze aanpak is vernieuwend en altijd op maat. We hebben geen standaardscenario, we werken met wat jou op dat moment het meest bezighoudt en waar je naartoe wil. We geven je geen tonnen huiswerk of ellenlange vragenlijsten die je vooral vertellen wat je al wist.
  4. We durven verder denken en ook eens radicaal andere dingen verkennen. Zonder daarbij het contact met de realiteit te verliezen.
  5. We zijn soepel in onze afspraken. We plannen wat nuttig en zinvol is. Alle formules zijn denkbaar, zolang ze passen in de richtlijnen van VDAB. We verwachten als tegenprestatie dat je ook effectief opdaagt.
  6. Onze aanpak garandeert snelle en duurzame resultaten. Yes you can. Dat bewijzen ook onze getuigenissen.
  7. Ons team is professioneel geschoold en heeft tonnen ervaring, ook aan de andere kant van de tafel als manager, recruiter, headhunter, HR verantwoordelijke. Die ervaring staat geheel tot jouw beschikking.
  8. Ons netwerk is jouw netwerk.
  9. Elke klant is voor ons een mens. We noemen je nooit ‘coachee’

Els Deboutte / Make me Fly! is lid van

Pin It on Pinterest