Make me Fly! biedt loopbaanbegeleiding (VDAB cheques), in-company coachingtraining en outplacement. Je vindt ons in alle Vlaamse provincies, in Brussel en online.   

Make me Fly! helpt jou om je talenten en passies terug te ontdekken en zet je op weg om dit om te zetten in een leven en loopbaan dat je gelukkig maakt. We helpen organisaties in het creëren van een enthousiaste bedrijfscultuur waarin elke medewerker voluit tot zijn of haar recht kan komen en zich met 100% goesting kan engageren. Zo bestrijden we burn-out en bore-out vanuit de andere kant.

Els Deboutte – Vennoot, coach & trainer
els@makemefly.be
+32 477 56 62 94
Leuven & Heverlee

Rilla Lysens – Vennoot, coach & trainer
rilla@makemefly.be
+32 474 32 46 63
Leuven

Vlaams-Brabant & Brussel

Hilde Smets – Coach & trainer
hilde@makemefly.be
+32 474 90 17 38
Kessel-Lo
Joëlle Fabri – Coach & trainer
joelle@makemefly.be
+32 476 90 71 98
Sint-Genesius-Rode
Kirsten Winnelinckx – Coach & trainer
kirsten@makemefly.be
+32 486 36 09 87
Veltem-Beisem
Véronique Philips – Coach & trainer
veronique@makemefly.be
+32 499 58 07 45
Brussel
Miet Leijssen – Coach & trainer
miet@makemefly.be
+32 478 99 79 35

Leuven & Heverlee
Rebekka Schotte – Coach
rebekka@makemefly.be
+32 474 80 35 99
Everberg

Oost-Vlaanderen

Hannelore Volckaert – Coach & trainer
hannelore@makemefly.be
+32 472 71 63 41

Zottegem

Sieglinde De Graef – Coach
sieglinde@makemefly.be
+32 496 57 58 87‬
Gent (Gentbrugge)
Karen De Waele – Coach
karen@makemefly.be
+32 486 67 95 50

Kruishoutem
Ineke Verweire – Coach & trainer
ineke@makemefly.be
+32 498 310 181
Sinaai (Sint-Niklaas)

West-Vlaanderen

Hans Flamey – Coach
hans@makemefly.be
+32 473 78 29 93

Ieper, Ruddervoorde & Oostduinkerke
Katrien DeBacker – Coach & trainer
katrien@makemefly.be
+32 475 81 13 18
Kortrijk
Kathleen Watteyn – Coach & trainer
kathleen@makemefly.be
+32 499 56 54 52
Menen

Antwerpen

Inez Senecaut – Coach & trainer
inez@makemefly.be
+32 475 25 52 00

Berchem & Hove
Roosje Koninckx – Coach
roosje@makemefly.be
+32 477 94 61 50
Bonheiden
Sofie Damen – Coach
sofie@makemefly.be
+32 479 50 75 36

Kasterlee
Nathalie Surmont – Coach
nathalie@makemefly.be
+32 499 128 178
Blaasveld (Willebroek)

Limburg

Margot Anthoni – Coach & trainer
margot@makemefly.be
+32 497 27 89 42
Sint-Truiden 
Nathalie Tuch – Coach
nathalietuch@makemefly.be
+32 475 46 25 61
Stokrooie (Hasselt)

Het talent achter de schermen

Christine Morren
christine@makemefly.be
Virtual Assistant
Laure Van Aken
laure@makemefly.be
Wetenschappelijk medewerker
Thomas Bauwens
thomas@makemefly.be
Webredactie

Wat maakt werken met ons anders? 

 

  1. We care. Het kan ons echt wel schelen hoe het met je gaat en of je wat we samen bespreken kan toepassen in de praktijk. We sparen ons daarom ook geen enkele moeite.
  2. Bij ons ben je geen nummer. Hoewel we een logische volgorde in de sessies voorzien, vertrekken we echt vanuit jouw coachingvraag. Wat we doen kan dus volledig afwijken van de ‘backbone’ die we voorzien hadden en dat is helemaal OK. Jouw resultaat primeert, niet ons comfort. We hanteren een persoonlijke aanpak.
  3. Onze aanpak is vernieuwend en altijd op maat. We hebben geen standaardscenario, we werken met wat jou op dat moment het meest bezighoudt en waar je naartoe wil. We geven je geen tonnen huiswerk of ellenlange vragenlijsten die je vooral vertellen wat je al wist.
  4. We durven verder denken en ook eens radicaal andere dingen verkennen. Zonder daarbij het contact met de realiteit te verliezen.
  5. Ons netwerk is jouw netwerk.
  6. Elke klant is voor ons een mens. We noemen je nooit ‘coachee’

Wij geloven dat iedereen het recht heeft om 

 

  1. Zich goed te voelen bij wat hij/zij doet
  2. Competent te zijn
  3. Zich productief en nuttig te voelen
  4. Te crashen en weer op te staan
  5. Zichzelf steeds terug uit te vinden
  6. Kikkers te kussen
  7. Zijn/haar volle potentieel te benutten
  8. Te leven zoals hij/zij dat het liefst zou doen
  9. Plezier te beleven aan zijn/haar werk en aan de samenwerking
  10. Duurzaam inzetbaar te zijn.

Wij geloven bovendien dat elk individu daar een eigen verantwoordelijkheid in op te nemen heeft.

Els Deboutte / Make me Fly! is lid van

Pin It on Pinterest