Make me Fly! helpt jou om je talenten en passies terug te ontdekken en zet je terug op weg om dit om te zetten in een leven en loopbaan die je gelukkig maken. We helpen organisaties in het creëren en behouden van een enthousiaste bedrijfscultuur waarin elke medewerker voluit tot zijn of haar recht kan komen en zich met 100% goesting kan engageren. Zo bestrijden we burn-out en bore-out voor ze zich voordoen.

Make me Fly! biedt loopbaanbegeleiding (erkend sinds 2014 voor VDAB loopbaancheques), in-company coachingtraining en outplacement.
Je vindt team ons in alle Vlaamse provincies, in Brussel en online.   

Els Deboutte – Vennoot, coach & trainer
els@makemefly.be
+32 477 56 62 94
Leuven & Heverlee

Rilla Lysens – Vennoot, coach & trainer
rilla@makemefly.be
+32 474 32 46 63
Leuven

Vlaams-Brabant & Brussel

Hilde Smets – Coach & trainer
hilde@makemefly.be
+32 474 90 17 38
Kessel-Lo

Joëlle Fabri – Coach & trainer
joelle@makemefly.be
+32 476 90 71 98
Sint-Genesius-Rode

Lisa Lopes – Coach
lisa@makemefly.be
+ 32 493 04 88 79
Leuven & Tienen

Kirsten Winnelinckx – Coach & trainer
kirsten@makemefly.be
+32 486 36 09 87
Herent

Véronique Philips – Coach
veronique@makemefly.be
+32 499 58 07 45
Brussel & Loonbeek

Sigi Klerckx  – Coach
sigi@makemefly.be
+32 492 41 20 21

Wilsele

Katty Vanmarsenille – Coach
katty@makemefly.be
+ 32 479 55 34 66
Heverlee & Zoutleeuw

Eefje Noppen – Coach
eefje@makemefly.be
+32 472 10 13 92
Leuven & Hasselt

Lisa Devisé – Coach
lisadv@makemefly.be
+32 468 12 55 80
Leuven

Marleen Strubbe – Coach
marleen@makemefly.be
+32 476 34 39 34
Lubbeek

Kelly Van Meldert – Coach

kellyvm@makemefly.be
+32 478 91 88 11
Werchter

Oost-Vlaanderen

Hannelore Volckaert – Coach & trainer
hannelore@makemefly.be
+32 472 71 63 41

Zottegem

Lili Matthijs – Coach
lili@makemefly.be
+32 472 68 47 51

Brakel

Karen De Waele – Coach
karen@makemefly.be
+32 486 67 95 50

Kruishoutem

Sare De Caster – Coach
sare@makemefly.be
+32 472 58 56 25
Gent & Destelbergen

Kelly De Prycker – Coach
kelly@makemefly.be
+32 474 87 82 14
Belsele

Evelien Deschuytter – Coach
evelien@makemefly.be
+32 473 99 03 42
Oudenaarde (Heurne)

West-Vlaanderen

Hans Flamey – Coach
hans@makemefly.be
+32 473 78 29 93

Ieper & Oostduinkerke

Wendy Vanoverbeke – Coach
wendy@makemefly.be
+ 32 478 54 75 79
Waregem

Antwerpen

Roosje Koninckx – Coach & trainer
roosje@makemefly.be
+32 477 94 61 50
Bonheiden

Tom Van Thillo – Coach
tom@makemefly.be
+32 477 05 80 77
Mortsel
 

Sofie Damen – Coach
sofie@makemefly.be
+32 479 50 75 36

Kasterlee

Vibe Laurent – Coach
vibe@makemefly.be
+32 478 80 48 84

Mol

Annemie Voorspoels – Coach
annemie@makemefly.be
+32 497 37 80 59
Berchem

Limburg

Margot Anthoni – Coach & trainer
margot@makemefly.be
+32 497 27 89 42
Sint-Truiden 

Katty Vanmarsenille – Coach
katty@makemefly.be
+ 32 479 55 34 66
Zoutleeuw & Heverlee

Nathalie Tuch – Coach
nathalietuch@makemefly.be
+32 475 46 25 61
Stokrooie (Hasselt)

Eefje Noppen – Coach
eefje@makemefly.be
+32 472 10 13 92
Hasselt & Leuven

Elke Nouwen – Coach
elke@makemefly.be
+32 475 46 19 86
Genk

Tanja Vervloessem – Coach
tanja@makemefly.be
+32 495 45 00 42
Beringen

Achter de schermen

Christine Boogaerts
christineb@makemefly.be
Virtual Assistant

Nathalie Tuch
nathalietuch@makemefly.be
Information Wizard

Kirsten Winnelinckx
kirsten@makemefly.be
Marcom Ninja

Wat maakt werken met ons anders? 

 

  1. We care. Het kan ons echt wel schelen hoe het met je gaat en of je wat we samen bespreken kan toepassen in de praktijk. We sparen ons daarom ook geen enkele moeite.
  2. Bij ons ben je geen nummer. Hoewel we een logische volgorde in de sessies voorzien, vertrekken we echt vanuit jouw coachingvraag. Wat we doen kan dus volledig afwijken van de ‘backbone’ die we voorzien hadden en dat is helemaal OK. Jouw resultaat primeert, niet ons comfort. We hanteren een persoonlijke aanpak.
  3. Onze aanpak is vernieuwend en altijd op maat. We hebben geen standaardscenario, we werken met wat jou op dat moment het meest bezighoudt en waar je naartoe wil. We geven je geen tonnen huiswerk of ellenlange vragenlijsten die je vooral vertellen wat je al wist.
  4. We durven verder denken en ook eens radicaal andere dingen verkennen. Zonder daarbij het contact met de realiteit te verliezen.
  5. Ons netwerk is jouw netwerk.
  6. Elke klant is voor ons een mens. We noemen je nooit ‘coachee’

Wij geloven dat iedereen het recht heeft om 

 

  1. Zich goed te voelen bij wat hij/zij doet
  2. Competent te zijn
  3. Zich productief en nuttig te voelen
  4. Te crashen en weer op te staan
  5. Zichzelf steeds terug uit te vinden
  6. Kikkers te kussen
  7. Zijn/haar volle potentieel te benutten
  8. Te leven zoals hij/zij dat het liefst zou doen
  9. Plezier te beleven aan zijn/haar werk en aan de samenwerking
  10. Duurzaam inzetbaar te zijn.

Wij geloven bovendien dat elk individu daar een eigen verantwoordelijkheid in op te nemen heeft.

Els Deboutte / Make me Fly! is lid van

Pin It on Pinterest