Onze loopbaancoaches

Make me Fly! is een erkend loopbaancentrum. Hierdoor kan je bij ons betalen met de VDAB-loopbaancheque. Meer info over loopbaanbegeleiding vind je hier.

Je vindt onze loopbaancoaches in elke Vlaamse provincie, in Brussel en online. Bij een aantal van onze coaches kan je ook terecht voor life coaching en/of therapie.

Leuven

Els Deboutte & Rilla Lysens

De Hoorn, Sluisstraat 79

Berchem

Annemie Voorspoels

Lange Pastoorstraat 59

Lier

Annemie Voorspoels

Ijzerlaan 52 – 2500 Lier

Hasselt

Eefje Noppen

Vredestraat 6

Genk

Elke Nouwen

De Schom 33

Ieper

Hans Flamey

Cartonstraat 28

Oostduinkerke

Hans Flamey

Jacquetlaan 12

Kessel-Lo

Hilde Smets

Zavelstraat 14

Sint-Genesius-Rode

Joëlle Fabri

Diepestraat 4

Zoutleeuw

Katty Vanmarsenille

Ossenwegstraat 9

Heverlee

Katty Vanmarsenille

Leon Schreursvest 47

Werchter

Kelly Van Meldert

Hanewijk 115a

Brakel

Lili Matthijs

Rekestraat 89

Kessel-Lo

Lisa Devisé

Diestsesteenweg 531 – 3010 Kessel-Lo

Leuven Station

Lisa Devisé

Martelarenplein 20E (Railway Station Regus Express) – 3000 Leuven

Tienen

Lisa Lopes

Groot Overlaar 193

Lubbeek

Marleen Strubbe

Jagersdreef 6

Stokrooie

Nathalie Tuch

Colemontstraat 28

Kruisem

Ruben Achtergaele

Deinsesteenweg 73

Destelbergen

Sare De Caster

Dendermondesteenweg 189

Wilsele

Sigi Klerckx

Aarschotsesteenweg 651

Kasterlee

Sofie Damen

Holle Weg 2

Antwerpen

Tania Vandingenen

Jan Van Rijswijcklaan 164/28

Mol

Vibe Laurent

Ploegstraat 9

Kampenhout

Veerle Servaes

Ferdinand Verstraetenlaan 23/1

Herent

Kirsten Winnelinckx

Hollestraat 32

Watermaal-Bosvoorde

Véronique Philips

Philippe Dewolfstraat 9/1

Gent

Veerle Hubrecht

Vlaanderenstraat 117b102

Mariakerke

Veerle Hubrecht

Oranjerielaan 38d

Loonbeek

Véronique Philips

Jan Van der Vorstlaan 22

Gent

Sare De Caster

Charles de Kerchovelaan 17

Oudenaarde

Evelien Deschuytter

Heurnestraat 424

Els Deboutte

Els Deboutte

coach, trainer & vennoot

els@makemefly.be

Sluisstraat 79 – 3000 Leuven

Ijzerenmolenstraat 56 – 3001 Heverlee

+32 477 56 62 94

Rilla Lysens

Rilla Lysens

coach, trainer & vennoot

rilla@makemefly.be

Sluisstraat 79 – 3000 Leuven

+32 474 32 46 63

Loopbaanbegeleiding Antwerpen

Annemie Voorspoels

Annemie Voorspoels

coach

annemie@makemefly.be

Lange Pastoorstraat 59 – 3600 Berchem

Ijzerlaan 52 – 2500 Lier

+32 497 37 80 59

Sofie Damen

Sofie Damen

coach

sofie@makemefly.be

Holle Weg 2 – 2460 Kasterlee

+32 479 50 75 36

Tania Vandingenen

Tania Vandingenen

coach

taniavd@makemefly.be

Jan Van Rijswijcklaan 164/28 – 2020 Antwerpen

+32 476 23 00 75

Vibe Laurent

Vibe Laurent

coach

vibe@makemefly.be

Ploegstraat 9 – 2400 Mol

+32 478 80 48 84

Loopbaanbegeleiding Brussel

Véronique Philips

Véronique Philips

coach & trainer

veronique@makemefly.be

Philippe Dewolfsstraat 9/1 – 1170 Watermaal-Bosvoorde

Jan Van der Vorstlaan 24 – 3040 Loonbeek

+32 499 58 07 45

Loopbaanbegeleiding Limburg

Eefje Noppen

Eefje Noppen

coach & trainer

eefje@makemefly.be

Vredestraat 6 – 3500 hasselt

+32 472 10 13 92

Elke Nouwen

Elke Nouwen

coach

elke@makemefly.be

De Schom 33 – 3600 Genk

+ 32 475 46 19 86‬

Nathalie Tuch

Nathalie Tuch

coach & opleidingsverantwoordelijke

nathalietuch@makemefly.be

Colemontstraat 28 – 3511 Hasselt

+32 475 46 25 61

Loopbaanbegeleiding Oost-Vlaanderen

Evelien Deschuytter

Evelien Deschuytter

coach & trainer

evelien@makemefly.be

Heurnestraat 424 – 9700 Oudenaarde

 

Lili Matthijs

Lili Matthijs

coach

lili@makemefly.be

Rekestraat 89 – 9660 Brakel

+32 472 68 47 51

Ruben Achtergaele

Ruben Achtergaele

coach

ruben@makemefly.be

Deinsesteenweg 73 – 9770 Kruisem

+32 479 03 90 17

Sare De Caster

Sare De Caster

coach

sare@makemefly.be

Dendermondesteenweg 189 – 9070 Destelbergen

+32 472 58 56 25

Veerle Hubrecht

Veerle Hubrecht

coach

veerlehubrecht@makemefly.be

Oranjerielaan 38d – 9030 Mariakerke

Vlaanderenstraat 117 bus 102 – 9000 Gent

+32 478 34 95 99

Loopbaanbegeleiding Vlaams-Brabant

Hilde Smets

Hilde Smets

coach & trainer

hilde@makemefly.be

Zavelstraat 14 – 3010 Kessel-Lo

+32 474 90 17 38

Joëlle Fabri

Joëlle Fabri

coach & trainer

joelle@makemefly.be

Diepestraat 4 – 1640 Sint-Genesius-Rode

+32 476 90 71 98

Katty Vanmarsenille

Katty Vanmarsenille

coach

katty@makemefly.be

Ossenwegstraat 9 – 3440 Zoutleeuw

Leon Schreursvest 47 – 3001 Leuven

+32 479 55 34 66

Kelly Van Meldert

Kelly Van Meldert

coach

kellyvm@makemefly.be

Hanewijk 115a – 3118 Werchter

+32 478 91 88 11

Kirsten Winnelinckx

Kirsten Winnelinckx

coach, trainer & communicatie

kirsten@makemefly.be

Hollestraat 32 – 3020 Herent

+32 486 36 09 87

Lisa Devisé

Lisa Devisé

coach & trainer

lisadv@makemefly.be

Martelarenplein 20E (Regus Railway Station) – 3000 Leuven

Diestsesteenweg 531 – 3010 Kessel-Lo. 

+32 468 12 55 80

Lisa Lopes

Lisa Lopes

coach

lisa@makemefly.be

Groot Overlaar 193 – 3300 Tienen

+32 493 04 88 79

Marleen Strubbe

Marleen Strubbe

coach

marleen@makemefly.be

Jagersdreef 6 – 3210 Lubbeek

+32 476 34 39 34

Sigi Klerckx

Sigi Klerckx

coach

sigi@makemefly.be

Aarschotsesteenweg 651 – 3012 Wilsele

+32 492 41 20 21

Veerle Servaes

Veerle Servaes

coach

veerle@makemefly.be

Ferdinand Verstraetenlaan 23/1 – 1910 Kampenhout

+32 493 79 34 58

Loopbaanbegeleiding West-Vlaanderen

Hans Flamey

Hans Flamey

coach

hans@makemefly.be

Jacquetlaan 12 – 8670 Oostduinkerke

Cartonstraat 28 – 8900 Ieper

+32 473 78 29 93

Wat maakt werken met ons anders? 

 

  1. We care. Het kan ons echt wel schelen hoe het met je gaat en of je wat we samen bespreken kan toepassen in de praktijk. We sparen ons daarom ook geen enkele moeite.
  2. Bij ons ben je geen nummer. Hoewel we een logische volgorde in de sessies voorzien, vertrekken we echt vanuit jouw coachingvraag. Wat we doen kan dus volledig afwijken van de ‘backbone’ die we voorzien hadden en dat is helemaal OK. Jouw resultaat primeert, niet ons comfort. We hanteren een persoonlijke aanpak.
  3. Onze aanpak is vernieuwend en altijd op maat. We hebben geen standaardscenario, we werken met wat jou op dat moment het meest bezighoudt en waar je naartoe wil. We geven je geen tonnen huiswerk of ellenlange vragenlijsten die je vooral vertellen wat je al wist.
  4. We durven verder denken en ook eens radicaal andere dingen verkennen. Zonder daarbij het contact met de realiteit te verliezen.
  5. Ons netwerk is jouw netwerk.
  6. Elke klant is voor ons een mens. We noemen je nooit ‘coachee’

Wij geloven dat iedereen het recht heeft om 

 

  1. Zich goed te voelen bij wat hij/zij doet
  2. Competent te zijn
  3. Zich productief en nuttig te voelen
  4. Te crashen en weer op te staan
  5. Zichzelf steeds terug uit te vinden
  6. Kikkers te kussen
  7. Zijn/haar volle potentieel te benutten
  8. Te leven zoals hij/zij dat het liefst zou doen
  9. Plezier te beleven aan zijn/haar werk en aan de samenwerking
  10. Duurzaam inzetbaar te zijn.

Wij geloven bovendien dat elk individu daar een eigen verantwoordelijkheid in op te nemen heeft.

Pin It on Pinterest