Maak kennis met ons gedreven en plezant team!

Je vindt ons in alle Vlaamse provincies, in Brussel en online.

Berchem

Annemie Voorspoels

Lange Pastoorstraat 59

Leuven

Els Deboutte & Rilla Lysens

De Hoorn, Sluisstraat 79

Hasselt

Eefje Noppen

Vredestraat 6

Genk

Elke Nouwen

De Schom 33

Ieper

Hans Flamey

Cartonstraat 28

Oostduinkerke

Hans Flamey

Jacquetlaan 12

Kessel-Lo

Hilde Smets

Zavelstraat 14

Sint-Genesius-Rode

Joëlle Fabri

Diepestraat 4

Kruisem

Ruben Achtergaele

Deinsesteenweg 73

Kampenhout

Veerle Servaes

Ferdinand Verstraetenlaan 23/1

Zoutleeuw

Katty Vanmarsenille

Ossenwegstraat 9

Heverlee

Katty Vanmarsenille

Leon Schreursvest 47

Brakel

Lili Matthijs

Rekestraat 89

Tienen

Lisa Lopes

Groot Overlaar 193

Lubbeek

Marleen Strubbe

Jagersdreef 6

Stokrooie

Nathalie Tuch

Colemontstraat 28

Destelbergen

Sare De Caster

Dendermondesteenweg 189

Wilsele

Sigi Klerckx

Aarschotsesteenweg 651

Kasterlee

Sofie Damen

Holle Weg 2

Mol

Vibe Laurent

Ploegstraat 9

Herent

Kirsten Winnelinckx

Hollestraat 32

Watermaal-Bosvoorde

Véronique Philips

Philippe Dewolfstraat 9/1

Werchter

Kelly Van Meldert

Hanewijk 115a

Antwerpen

Tania Vandingenen

Jan Van Rijswijcklaan 164/28

Kessel-Lo

Lisa Devisé

Diestsesteenweg 531 – 3010 Kessel-Lo

Leuven

Lisa Devisé

Martelarenplein 20E (Railway Station Regus Express) – 3000 Leuven

Els Deboutte

Els Deboutte

coach, trainer & vennoot

els@makemefly.be

Sluisstraat 79 – 3000 Leuven

Ijzerenmolenstraat 56 – 3001 Heverlee

+32 477 56 62 94

Rilla Lysens

Rilla Lysens

coach, trainer & vennoot

rilla@makemefly.be

Sluisstraat 79 – 3000 Leuven

+32 474 32 46 63

Annemie Voorspoels

Annemie Voorspoels

coach

annemie@makemefly.be

Lange Pastoorstraat 59 – 3600 Berchem

+32 497 37 80 59

Sofie Damen

Sofie Damen

coach

sofie@makemefly.be

Holle Weg 2 – 2460 Kasterlee

+32 479 50 75 36

Tania Vandingenen

Tania Vandingenen

coach

taniavd@makemefly.be

Jan Van Rijswijcklaan 164/28 – 2020 Antwerpen

+32 476 23 00 75

Vibe Laurent

Vibe Laurent

coach

vibe@makemefly.be

Ploegstraat 9 – 2400 Mol

+32 478 80 48 84

Véronique Philips

Véronique Philips

coach

veronique@makemefly.be

Philippe Dewolfsstraat 9/1 – 1170 Watermaal-Bosvoorde

+32 499 58 07 45

Eefje Noppen

Eefje Noppen

coach

eefje@makemefly.be

Vredestraat 6 – 3500 hasselt

+32 472 10 13 92

Elke Nouwen

Elke Nouwen

coach

elke@makemefly.be

De Schom 33 – 3600 Genk

+ 32 475 46 19 86‬

Nathalie Tuch

Nathalie Tuch

coach & opleidingsverantwoordelijke

nathalietuch@makemefly.be

Colemontstraat 28 – 3511 Hasselt

+32 475 46 25 61

Lili Matthijs

Lili Matthijs

coach

lili@makemefly.be

Rekestraat 89 – 9660 Brakel

+32 472 68 47 51

Sare De Caster

Sare De Caster

coach

sare@makemefly.be

Dendermondesteenweg 189 – 9070 Destelbergen

+32 472 58 56 25

Hilde Smets

Hilde Smets

coach

hilde@makemefly.be

Zavelstraat 14 – 3010 Kessel-Lo

+32 474 90 17 38

Joëlle Fabri

Joëlle Fabri

coach

joelle@makemefly.be

Diepestraat 4 – 1640 Sint-Genesius-Rode

+32 476 90 71 98

Katty Vanmarsenille

Katty Vanmarsenille

coach

katty@makemefly.be

Ossenwegstraat 9 – 3440 Zoutleeuw

Leon Schreursvest 47 – 3001 Leuven

+32 479 55 34 66

Kelly Van Meldert

Kelly Van Meldert

coach

kellyvm@makemefly.be

Hanewijk 115a – 3118 Werchter

+32 478 91 88 11

Kirsten Winnelinckx

Kirsten Winnelinckx

coach, trainer & communicatie

kirsten@makemefly.be

Hollestraat 32 – 3020 Herent

+32 486 36 09 87

Lisa Devisé

Lisa Devisé

coach

lisadv@makemefly.be

Martelarenplein 20E (Regus Railway Station) – 3000 Leuven

Diestsesteenweg 531 – 3010 Kessel-Lo. 

+32 468 12 55 80

Lisa Lopes

Lisa Lopes

coach

lisa@makemefly.be

Groot Overlaar 193 – 3300 Tienen

+32 493 04 88 79

Marleen Strubbe

Marleen Strubbe

coach

marleen@makemefly.be

Jagersdreef 6 – 3210 Lubbeek

+32 476 34 39 34

Sigi Klerckx

Sigi Klerckx

coach

sigi@makemefly.be

Aarschotsesteenweg 651 – 3012 Wilsele

+32 492 41 20 21

Veerle Servaes

Veerle Servaes

coach

veerle@makemefly.be

Ferdinand Verstraetenlaan 23/1 – 1910 Kampenhout

+32 493 79 34 58

Hans Flamey

Hans Flamey

coach

hans@makemefly.be

Jacquetlaan 12 – 8670 Oostduinkerke

Cartonstraat 28 – 8900 Ieper

+32 473 78 29 93

Evelien Deschuytter

Evelien Deschuytter

trainer

Christine Maillet

Christine Maillet

trainer & coach

christinemaillet@makemefly.be

Cabinet ‘Les Evets’ – Rue de Harze 3 – 6980 La Roche-en-Ardenne

Cabinet médical de Aye – Rue des Jolis Bois 39 – 6900 Aye

Maillet Consulting – Pré d’Amite 20 – 5340 Gesves

Roosje Koninckx

Roosje Koninckx

trainer

Natacha Debock

Natacha Debock

trainer

 

 

Wat maakt werken met ons anders? 

 

  1. We care. Het kan ons echt wel schelen hoe het met je gaat en of je wat we samen bespreken kan toepassen in de praktijk. We sparen ons daarom ook geen enkele moeite.
  2. Bij ons ben je geen nummer. Hoewel we een logische volgorde in de sessies voorzien, vertrekken we echt vanuit jouw coachingvraag. Wat we doen kan dus volledig afwijken van de ‘backbone’ die we voorzien hadden en dat is helemaal OK. Jouw resultaat primeert, niet ons comfort. We hanteren een persoonlijke aanpak.
  3. Onze aanpak is vernieuwend en altijd op maat. We hebben geen standaardscenario, we werken met wat jou op dat moment het meest bezighoudt en waar je naartoe wil. We geven je geen tonnen huiswerk of ellenlange vragenlijsten die je vooral vertellen wat je al wist.
  4. We durven verder denken en ook eens radicaal andere dingen verkennen. Zonder daarbij het contact met de realiteit te verliezen.
  5. Ons netwerk is jouw netwerk.
  6. Elke klant is voor ons een mens. We noemen je nooit ‘coachee’

Wij geloven dat iedereen het recht heeft om 

 

  1. Zich goed te voelen bij wat hij/zij doet
  2. Competent te zijn
  3. Zich productief en nuttig te voelen
  4. Te crashen en weer op te staan
  5. Zichzelf steeds terug uit te vinden
  6. Kikkers te kussen
  7. Zijn/haar volle potentieel te benutten
  8. Te leven zoals hij/zij dat het liefst zou doen
  9. Plezier te beleven aan zijn/haar werk en aan de samenwerking
  10. Duurzaam inzetbaar te zijn.

Wij geloven bovendien dat elk individu daar een eigen verantwoordelijkheid in op te nemen heeft.

Els Deboutte / Make me Fly! is lid van

Pin It on Pinterest