Onze trainers

Make me Fly! geeft oplossingsgerichte coaching en training in bedrijven rond loopbaan, leiderschap en samenwerking.

Els Deboutte

Els Deboutte

coach, trainer & vennoot

els@makemefly.be

+32 477 56 62 94

Rilla Lysens

Rilla Lysens

coach, trainer & vennoot

rilla@makemefly.be

+32 474 32 46 63

Christine Maillet

Christine Maillet

trainer & coach

Eefje Noppen

Eefje Noppen

coach & trainer

eefje@makemefly.be

+32 472 10 13 92

Evelien Deschuytter

Evelien Deschuytter

trainer & coach

evelien@makemefly.be

 +32 473 99 03 42

Hilde Smets

Hilde Smets

coach & trainer

hilde@makemefly.be

+32 474 90 17 38

Joëlle Fabri

Joëlle Fabri

coach & trainer

joelle@makemefly.be

+32 476 90 71 98

Kirsten Winnelinckx

Kirsten Winnelinckx

coach, trainer & communicatie

kirsten@makemefly.be

+32 486 36 09 87

Lisa Devisé

Lisa Devisé

coach & trainer

lisadv@makemefly.be

+32 468 12 55 80

Natacha Debock

Natacha Debock

trainer

 

 

Roosje Koninckx

Roosje Koninckx

trainer

Tania Vandingenen

Tania Vandingenen

coach & trainer

taniavd@makemefly.be

+32 476 23 00 75

Pin It on Pinterest