Wie

Make me Fly! helpt actieve professionals om terug te ontdekken wat hun hart sneller doet slaan, wat ze graag doen, waar ze ontzettend goed in zijn en hoe ze daar het meest mee kunnen in hun loopbaan en hun leven

Make me Fly! biedt loopbaanbegeleiding (VDAB cheques), in-company coaching, inplacement en outplacement.   

Make me Fly! bestaat uit een klein team met grote en gevarieerde expertise.
We werken vanuit Berchem, Brussel, Dilbeek, Everberg, Hasselt, Heverlee, Hove, Ieper, Kasterlee, Kessel-Lo, Kortrijk, Kruishoutem, Leuven, Menen, Ruddervoorde, Sinaai (Sint-Niklaas), Sint-Truiden, Veltem-Beisem, Willebroek, Zottegem en online.
Maak kennis met Els, Hannelore, Hans, Hilde, Ignace, Ineke, Inez, Karen, Kathleen, Katrien, Kirsten, Margot, Miet, Nathalie, Nathalie, Rilla, Sofie, Véronique, Christine en Laure!

Ontdek het team! Klik op onze foto’s.

Els Deboutte – Zaakvoerder & coach
els@makemefly.be
+32 477 566 294

Heverlee 

hannelore

Hannelore Volckaert
Hannelore@makemefly.be
+32 472 71 63 41

Zottegem

Karen De Waele
Karen@makemefly.be
+32 486 67 95 50

Kruishoutem

Inez Senecaut
Inez@makemefly.be
+32 475 25 52 00

Berchem & Hove

Miet Leijssen
Miet@makemefly.be
+32 478 99 79 35

Leuven & Heverlee

Hans

Hans Flamey
Hans@makemefly.be
+32 473 78 29 93

Ieper

Sofie Damen

Sofie Damen
Sofie@makemefly.be
+32 479 50 75 36

Kasterlee

Rilla Lysens
Rilla@makemefly.be
+32 474 32 46 63
Leuven

Nathalie Surmont_Vierkant

Nathalie Surmont
Nathalie@makemefly.be
+32 499 128 178
Blaasveld (Willebroek)

Nathalie Tuch
Nathalietuch@makemefly.be
+32 475 46 25 61
Stokrooie (Hasselt)

Hilde Smets
Hilde@makemefly.be
+32 474 90 17 38
Kessel-Lo

Katrien DeBacker
Katrien@makemefly.be
+32 475 81 13 18
Kortrijk

Kathleen_2

Kathleen Watteyn
Kathleen@makemefly.be
+32 499 56 54 52
Menen

ignace1a

Ignace De Breuck
Ignace@makemefly.be
+32 476 20 63 09
Dilbeek

Véronique Philips
Veronique@makemefly.be
+32 499 58 07 45
Brussel

kirstel-van-iets-verder

Kirsten Winnelinckx
Kirsten@makemefly.be
+32 486 36 09 87
Veltem-Beisem

margot

Margot Anthoni
Margot@makemefly.be
+32 497 27 89 42
Sint-Truiden
 

Ineke Verweire
Ineke@makemefly.be
+32 498 310 181
Sinaai
 (Sint-Niklaas)

Pascale Olemans
pascale@makemefly.be
+32 474 97 62 97
Brussel
 (1200)

Joëlle Fabri
joelle@makemefly.be
+32 476 90 71 98
Sint-Genesius-Rode

Rebekka Schotte
rebekka@makemefly.be

+32 474 80 35 99
Everberg

 

Christine Morren
christine@makemefly.be

Virtual Assistant

Laure Van Aken
laure@makemefly.be

Wetenschappelijk medewerker

Wat maakt werken met ons anders? 

Make me Fly! is een klein team. En dat is een bewuste keuze. Je weet met wie je werkt. Geen legertje ‘anonieme’ mensen.

  1. We care. Het kan ons echt wel schelen hoe het met je gaat en of je wat we samen bespreken kan toepassen in de praktijk. We sparen ons daarom ook geen enkele moeite.
  2. Bij ons ben je geen nummer. Hoewel we een logische volgorde in de sessies voorzien, vertrekken we echt vanuit jouw coachingvraag. Wat we doen kan dus volledig afwijken van de ‘backbone’ die we voorzien hadden en dat is helemaal OK. Jouw resultaat primeert, niet ons comfort. We hanteren een persoonlijke aanpak.
  3. Onze aanpak is vernieuwend en altijd op maat. We hebben geen standaardscenario, we werken met wat jou op dat moment het meest bezighoudt en waar je naartoe wil. We geven je geen tonnen huiswerk of ellenlange vragenlijsten die je vooral vertellen wat je al wist.
  4. We durven verder denken en ook eens radicaal andere dingen verkennen. Zonder daarbij het contact met de realiteit te verliezen.
  5. We zijn soepel in onze afspraken. We plannen wat nuttig en zinvol is. Alle formules zijn denkbaar, zolang ze passen in de richtlijnen van VDAB. We verwachten als tegenprestatie dat je ook effectief opdaagt.
  6. Onze aanpak garandeert snelle en duurzame resultaten. Yes you can. Dat bewijzen ook onze getuigenissen.
  7. Ons team is professioneel geschoold en heeft tonnen ervaring, ook aan de andere kant van de tafel als manager, recruiter, headhunter, HR verantwoordelijke. Die ervaring staat geheel tot jouw beschikking.
  8. Ons netwerk is jouw netwerk.
  9. Elke klant is voor ons een mens. We noemen je nooit ‘coachee’

 

mindgate-proud-member